Lista Startowa Półmaraton

NR Imię i nazwisko Płeć Grupa Miejscowość Obecność na Imprezie Integracyjnej Płatność za bieg
001Roman JurczakM--RzeszówTakTak
002Marcin SzwedoMNowosarzyńska Grupa Biegowa Nowa Sarzyna TakTak
003Piotr ŁydaM--RzeszówNieTak
004BARBARA ŁUCZAK-POKÓJKNOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWASARZYNATakTak
005Daniel PanochaM--TarnówNieTak
006Przemysław PączkaMActive Team Brzóza KrólewskaBrzóza KrólewskaTakTak
007Grzegorz ObroślakMBiegomania LubaczówStary SączNieTak
008Zbigniew SiedlaczekMSklep Biegacza Lublin TeamOdlewniczaNieTak
009Tomasz SzalachaM--Pogwizdów NowyNieTak
010Monika GaworK--Stalowa WolaTakTak
011Artur GaworM--Stalowa WolaTakTak
012Artur ZdebMBiegam dla siebie Rudnik nad Sanem NieTak
013Grzegorz RogowskiMActive Team Brzóza KrólewskaBrzóza królewskaTakTak
014Jerzy DąbekMNOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWAHuciskoTakTak
015Dariusz DelektaMDelnoVaŁowiskoNieTak
016Jerzy ZiobrowskiM--Brzyszczki 18/1NieTak
017Tomasz StecM--RzeszówTakTak
018Rafał MaciejkoMKresowianieDachnówNieTak
019Mariusz FurmanekM--SkołyszynNieTak
020Jakub SopałaMDzikie Życie Run TeamRudnik nad SanemNieTak
021Jan DecMPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworskNieTak
022Iwona SzwedoKNowosarzyńska Grupa BiegowaNowa Sarzyna TakTak
023Jan DelektaMDELjAŁowiskoNieTak
024TOMEK JAGIEŁAMPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKNieTak
025Beata OrłowskaKStalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaTakTak
026Grzegorz WarenicaMTeamSatelLeżajskTakTak
027Maciej PietrasiewiczMKresowianieDachnówNieTak
028Kamil MotykaMTreningFizjoterapiaTeamoś.słoneczne, 4/92NieTak
029Artur ObcowskiMKresowianieStare SiołoNieTak
030Jan SłowikMWybiegamy W PrzyszloscHermanowaNieTak
031Jerzy PrędkiMWybiegamy w PrzyszloscHermanowaNieTak
032Bogdan ZmitrowiczMZMITEK TEAMNowa DębaTakTak
033Zbigniew UrbańskiMZMITEK TEAMAlfredówka, 147TakTak
034Paulina WywłokaKTreningFizjoterapiaTeamWierzbna 220cNieTak
035Sebastian PartykaM--Sokołów MałopolskiNieTak
036Anna ŁuszczycK--RzeszówTakTak
037Andrzej KępkaMPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworskNieTak
038Eryk CiezynskiM--ŁętowniaTakTak
039Roman PieszkoM--JarosławNieTak
040Andrzej KołtuniewiczMwieś tańczy i biegaKustronia, 12/16NieTak
041Wojciech OrłowskiMStalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaTakTak
042Wiesław SopelMKresowianieLubaczówNieTak
043DARIUSZ SKRODZIUKM--RZESZÓWNieTak
044Tomasz SmoliniecMRaz się żyjeDachnów, 19, NieTak
045Paweł ZaborniakMKresowianieKowalówkaNieTak
046Krzysztof PachołekMRaz się żyjeDachnówNieTak
047Krzysztof WigluszM-GaćNieTak
048Jadwiga WawrzaszekK--SieniawaNieTak
049ŁUKASZ ZAWADZKIMNowosarzyńska Grupa BiegowaNowa SarzynaTakTak
050Marian SzewcM--Cegielniana 27/19NieTak
051Mateusz Banaś MTreningFizjoterapiaTeamJarosław NieTak
052andrzej trzonekM1964zapalow 147NieTak
053Marek LorekMKB Maratończyk DębicaDębicaNieTak
054Anna LorekKKB Maratończyk DębicaDębicaNieTak
055RADOSŁAW WARECKIMPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKNieTak
056Beata JagiełłoKPlaneta NiskoNiskoTakTak
057Grzesiek JagiełłoMPlaneta NiskoNiskoTakTak
058Marek UrbanMPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworskNieTak
059Piotr StasiowskiMNowosarzyńska Grupa Biegowa/STAJNIA BALOBrzóza Królewska 953TakTak
060Mateusz KowalczykMPrzeworska Grupa BiegowaStudzianNieTak
061Joanna KorzeniowskaKUMCS BiegaLublinNieTak
062Anna KowalikKUMCS BiegaŁada, 1NieTak
063Marek LitwinekMWW TEAMLubartówNieTak
064Robert PiątekM--OstrówTakTak
065Marta JataKWW TEAMNarutowicza, 81/2NieTak
066Tomasz ŁakomyMKresowianieOleszyceNieTak
067Bartosz FilipinskiMsuper klub bŁańcut NieTak
068Piotr DzierlęgaM--PilznoNieTak
069Wacław TomasiakM GB Na ZdrowieSokołów MałopolskiNieTak
070Andżelika WójcikK--RzeszówNieTak
071Damian TrawkaM--RzeszówNieTak
072Sławomir BździuchM--Króla Kazimierza, 10bNieTak
073Seweryn GORZKIEWICZM--LeżajskNieTak
074Bogdan PeszekMAktywny DynówDynówNieTak
075Zbigniew TuroszM--LeżajskNieTak
076Leszek GurakM--Gniewczyna ŁańcuckaNieTak
077Renata WójcikKBiegam Sobie LublinNieTak
078Wacław Lęcznar M--Husow, 37-121 HusówNieTak
079Elżbieta MamejKLubelskie Stowarzyszenie BiegoweLublinNieTak
080Michał ĆwiąkałaMPW Podkarpackie WilkiZarszynNieTak
081Anna BembenK--Nowa SarzynaNieTak
082Agnieszka WłodarczykK--TarnobrzegNieTak
083Krzysztof KopećM--RzeszówTakTak
084Krzysztof Tryniecki MRaz się żyjeLubaczówNieTak
085LESŁAW KRACYŁOMNOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWANOWA SARZYNANieTak
086MIECZYSŁAW CICHOWSKIMKRÓLEWSKIE PILZNOul. 3 MAJA 34NieTak
087Wiesław JandziśMAktywny DynówDynówNieTak
088Roman BielówkaMGrodziska Grupa Biegowa Szalone ŹółwieBudy ŁańcuckieNieTak
089Stanisław WażnyMRaz się żyjeLubaczówNieTak
090Krzysztof KrawiecM--AdamówkaNieTak
091Patryk PasierbM--RzeszówNieTak
092Tomasz WójcikMFARTLEK GOPorucznika Sarny, 1/11NieTak
093Darek KantorMlubelskibiegacz.pl TEAM/Run_HelpersiBoduszynNieTak
094Damian JuśkoM--Brzóza KrólewskaTakTak
095Grzegorz NykielMGrodziska Grupa Biegowa - Szalone ŻółwieLaszczyny 33NieTak
096Tomasz ŻelaznyMmoże dam radę :)RzeszówNieTak
097Zbigniew KłudkaMLeńcia TeamRzeszówNieTak
098Paweł WójtowiczMLublin BiegaLublin NieTak
099Marek TomasiakMVisegrad Maraton RytroBARCICENieTak
100Agnieszka KędraK--RzeszówNieTak
101Beata GapKNowosarzyńskagrupabiegowaNowa SarzynaTakTak
102Marcin WacławekMNSB Sport Team RzeszówTyczynTakTak
103Daniel PrażmowskiM--DębicaNieTak
104Jacek PyrzakM--RzeszówTakTak
105Sylwia BuczkowskaK--17TakTak
106Michał KozakMTreningFizjoterapiaTeamJarosławNieTak
107Robert SzkodaMKresowianieBiłgorajNieTak
108Wojciech LipińskiMActive Team Brzóza KrólewskaMaleniskaNieTak
109Zbigniew MiloMAlinaLubaczówNieTak
110Justyna ZaorskaKStalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaTakTak
111Dawid MaternaMAsseco Active TeamRzeszówNieTak
112Grzegorz RutkowskiMKLUB MATIEGO JEŻOWEJeżoweNieTak
113Roman KokotMMB AEROSPACE /Aktywny DynówMickiewicza, 18/2TakTak
114Łukasz PasierbM--RzeszówNieTak
115Waldemar KaruśMZadąbrowieZadąbrowie, 82DTakTak
116Tomasz TrynieckiMGrodziska Grupa Biegowa \"Szalone ŻółwieBiałobrzeska 51NieTak
117MAREK HAŁASMPro-Run WrocławPugeta, 32, 2TakTak
118Mateusz PasierbM--RzeszówNieTak
119Witold WilczyńskiMKlub Matiego JeżoweJeżoweNieTak
120Antoni SzczepanikMActive Team Brzóza KrólewskaBrzóza Królewska, 420TakTak
121Jolanta BąkKGrodziska Grupa Biegowa Szalone ŻółwieŻołyniaNieTak
122Barbara WiatrowiczKStalowowolski Klub BiegaczaNiezłomnych, 17TakTak
123Marcin KrzywonosMPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPrzeworskNieTak
124Tadeusz Kozieł MSzczęściarz Biega Rzeszów NieTak
125Sławomir SurowiecM--MrowlaNieTak
126Gerard GodekM--GórnoNieTak
127Łukasz KordowiczMBUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBiłgorajNieTak
128Michał SkóraM--ŁopuszkaNieTak
129JACEK KOZACZUKMAktiv Team Brzóza KrólewskaBrzóza KrółewskaNieTak
130Sebastian WitalecM-RzeszówNieTak
131RENATA TROJANKNOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWANOWA SARZYNANieTak
132Paweł RusinekM--Stefana Pelca 3NieTak
133Łukasz GajdaM--PrzeworskNieTak
134Przemysław ForjaszM-ul. Architektów 3 m. 38NieTak
135Wiesław TworekMWitar TarnobrzegTarnobrzegTakTak
136Mateusz CzyczMHusaria Race TeamBłażowaTakTak
137Michał ZawodnikM--RzeszówNieTak
138Katarzyna KokoszkaKPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworskNieTak
139Paweł WarzochaMNiechBiegNiechobrzTakTak
140Fabian MiaraMPrzeworsk Grupa BiegowaM. Kopernika, 74 A PrzeworskNieTak
141Mateusz ŻorniakM--SieniawaNieTak
142Dominik RykałaMNiechBiegNiechobrzTakTak
143Karolina KrólikowskaKDębickie GepardyRzeszówNieTak
144Magdalena Szymala-LipkaK--MielecNieTak
145Piotr KobylarzMRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówNieTak
146Paweł GawronM--RzeszówNieTak
147Paweł ŻakMAktywny DynówDynówNieTak
148Damian ŚlęczkaMDIT PRORzeszów NieTak
149Anna PiganKJarosławska Grupa BiegowaSzówskoNieTak
150Adam SłujaMMastalRaniżówNieTak
151Mateusz Wilczyński MKlub Matiego Jeżowe JeżoweNieTak
152Tomasz ŻurawskiMPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworskNieTak
153Bogdan AntoszM--SieniawaNieTak
154Zdzisław HasztoM Nowosarzyńska Grupa BiegowaLeżajskNieTak
155Andrzej WażnyMTynexpolRzeszówNieTak
156Krystian CzenczekMCutlineRzeszówNieTak
157Mariusz BorowiecMRun Run OleszyceStare Oleszyce ul. Wiejska 16NieTak
158Andrzej MaciągMDzikie MustangiRadecznicaNieTak
159Joanna MajewskaKPGE RUN ObrótRzeszówTakTak
160Waldemar BerezowskiMPGE RUN ObrótRzeszówTakTak
161Wojciech BartyńskiMPGE RUN ObrótBłażowaTakTak
162Zygmunt TuszyńskiMPGE RUN ObrótRzeszówNieTak
163Marcin KowalikMPGE RUN Obrót Rzeszów TakTak
164Sławomir WłodykaMPGE RUN OBRÓTSzczerbińskiego 9TakTak
165Ewelina Szczutko-DominKAktywny DynówBachórzNieTak
166Łukasz DominMAktywny DynówDynówNieTak
167Dorota SurmaczK--RzeszówNieTak
168Paweł LewandowskiM--RzeszówNieTak
169Paweł MarkockiMPGE RUN ObrótRzeszówTakTak
170Sebastian PlutaMDzikie MustangiBrzeźnicaNieTak
171Beata PiątekKtreningfizjoterapia.plSoninaNieTak
172Przemek KołakowskiM1979Kalinowice, 137fNieTak
173Karolina StecK--TarnobrzegNieTak
174Grzegorz GwiżdżM--RzeszówNieTak
175Jacek WąsikMcbfsLublinNieNie
176Kinga KopećKZMITEK TEAMKrzątkaTakTak
177Andrzej ZwierzchowskiMTSCGłogów MałopolskiNieTak
178Adam MotykaM--RzeszówTakTak
179Andrzej ZygmuntM--Brzóza Królewska, 500NieTak
180Patryk StopyraMSzalone żółwieGrodzisko Dolne 140NieTak
181Paweł SmędowskiMGUKLA Bratkowice Korzeniowski.plRzeszówNieTak
182Daniel GąseckiMAktywny Dynów Ul. Rynek 11/2NieTak
183Bartosz GorczycaMSalco Garmin TeamSkołyszynNieNie
184Wiesław SondejMMorsySokołów MałopolskiNieNie
185Dariusz SamuśMSPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWPopiełuszki, 6/8NieTak
186Marek BuczkoMRUN RUN OLESZYCEOLESZYCENieTak
187Mariusz CzerebaMRUN RUN OLESZYCEOLESZYCENieTak
188Bogumił PilawaMRUN RUN OLESZYCELubaczówNieTak
189Andrzej IskrzyckiM--RzeszówNieTak
190Bartosz MielczarskiMPomijalniWarszawaNieNie
191Agnieszka DziałoK--MielecNieTak
192Mariola Moskal-PawlusKMąż RafałZdziarzec, 64TakTak
193Marcin PrejznarMMocarne OrłyNadoleNieNie
194Bartłomiej SmacznyM--MielecNieTak
195Anna MotykaKBeFit Anna MotykaRzeszówTakTak
196Andrzej Starżynski MFartlek Go Klementowice TakNie