Lista Startowa Półmaraton Kamionka - lista zamknięta

NR Imię i nazwisko Płeć Grupa Miejscowość Płatność za bieg
001Wiesław SopelMAkademia Sportu LubaczówLubaczówTak
002Sławomir SurowiecM--MrowlaTak
003Sebastian WitalecM--RzeszówTak
004Bogdan DziubaMStalowowolski Klub BiegowyStalowa WolaTak
005Tomasz OleksakMStalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaTak
006PIOTR STASIOWSKIMNGB/STAJNIA BALONABRZÓZA KRÓLEWSKATak
007Jakub SopałaM--Rudnik nad SanemTak
008Jan DelektaM--ŁowiskoTak
009Andżelika SzczepankiewiczK--RzeszówTak
010Tomasz StecMDziki TimRzeszówTak
011Jacek KawalecMTEAM IWOTRZCIANATak
012Joanna OlekszykK--Szyszków Tak
013Agnieszka JędrzejczykKRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówTak
014Mariusz KobylińskiMSST LubczaWola ZgłobieńskaTak
015Jakub JakubowskiMDziki TimRzeszówTak
016Marcin SzybkowskiMDzikuTimRzeszówTak
017Marcin SądejMStalowe DzikiStalowa WolaTak
018Katarzyna KokoszkaK--PrzeworskTak
019Jolanta BąkKGrodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie Kopanie Tak
020Sebastian PartykaMDziki TimSokołów MałopolskiTak
021Maciej GwóźdźM--KraczkowaTak
022Dawid MaternaMAsseco Active TeamRzeszówTak
023GRZEGORZ GOLEŚMGIEDLAROWAGIEDLAROWATak
024Krzysztof WójcikMNight Runners ŚwilczaŚwilczaTak
025MALGORZATA SebzdaKHusaria Race Team Błędowa TyczyńskaTak
026Wacław Lęcznar M--HusowTak
027Daniel PrażmowskiMDzikie MustangiGłowaczowaTak
028Elżbieta OgłuszkaKSAFEPRO USŁUGI BHPRzeszówTak
029Michał OgłuszkaMNajlepsi z NajlepszychRzeszówTak
030Paweł KanieckiMMIEJSCE Blok BPrzemyślTak
031Tomasz SipieraM--KrakówTak
032Cesar Alcibar MartínezM--LezajskTak
033Zbigniew MiloMLO LubaczówLubaczówTak
034Andrzej KępkaMPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworskTak
035Paweł DudekM--Wola ZyrakowskaTak
036Robert RząsaM--Brzóza KrólewskaTak
037Fryderyk SchillerMSchody HiszpańskieMikołówTak
038Przemysław ForjaszM--RzeszówTak
039Gabriela Kowalska KBiegający Świdnik Świdnik Tak
040Daniel KowalskiMBiegający ŚwidnikŚwidnikTak
041Michał PerencMHusaria Race TeamJarosławTak
042Krzysztof JaworskiMVisegrad Maraton RytroStary SączTak
043Tomasz KuczekMAzalia Brzóza KrólewskaBrzóza KrólewskaTak
044Tomasz TrynieckiMgrodziska grupa biegowa szalone żółwieŻołyniaTak
045Szymon TereszkiewiczMDeloitte Adventure TeamRzeszówTak
046Jarosław CzyjtMGrodzicka Grupa Biegowa \"Szalone ŻółwieŁańcutTak
047Jacek GutMCentrum Animacji SpołecznejHuciskoTak
048Jan DecMPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworskTak
049Sabina KlocKHusaria Race TeamRzeszówTak
050Piotr BłądekM-KamieńTak
051Krzysztof KapłonMT.G. SOKÓŁ ZAKOPANESokołów MłpTak
052Beata CholewaKHusaria Race TeamŁańcutTak
053Pawel Jakubas M--Nowa SarzynaTak
054JANUSZ WOŹNIAKMPORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYN Tak
055Monika WojdonKParkrun RzeszówRzeszówTak
056Piotr DzierlęgaMKrólewskie PilznoPilznoTak
057Dariusz SkrodziukMDARunEKRzeszówTak
058Sylwester ŚrodekM--AntoniówTak
059Grzegorz ZawadzkiMKlub Sportowy PRESTIGEGłogów MałopolskiTak
060Agnieszka ZawadzkaKKlub Sportowy PRESTIGEGłogów MałopolskiTak
061Marzena ŚliżKGdzieTaMetaJasionkaTak
062Dominik GurgaczMwww.ruandtrip.plZagórzTak
063Łukasz KowalM--NowosielceTak
064Piotr BarćMPlaneta NiskoWolinaTak
065Jarosław ŚciborM5 BspPrzemyślTak
066Marek Fedio MPrzemyski Klub BiegaczaOstrów Tak
067Grzegorz Mleczko M5bsp Grabownica Starzeńska Tak
068Krystian SzkulskiM5 Batalion Strzelców PodhalańskichPrzemyślTak
069Jacek AmarowiczM5BSP/Przemyski Klub BiegaczaPrzemyślTak
070Tomasz GiefertM5bsp PrzemyslTak
071Grzegorz NykielMGrodziska Grupa Biegowa - Szalone ŻółwieLaszczynyTak
072Łukasz ŁańcuckiM5 bspRatajaTak
073Zbigniew TuroszM--LeżajskTak
074Paweł DrągMDecaRun Rzeszów RzeszówTak
075Paweł MałekMDecaRunRzeszówRzeszówTak
076Darek KantorMlubelskibiegacz.pl TEAM/ Kantor Jan TeamBoduszynTak
077Przemek KołakowskiMJan Kantor KalinowiceTak
078Michał KiełbońMPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWARozbórzTak
079Maria StefańskaKPrzemyski Klub BiegaczaPrzemyślTak
080Ireneusz StefańskiMPrzemyski Klub BiegaczaPrzemyślTak
081Mariusz WojtakMPlaneta NiskoWólka TanewskaTak
082Anna KlusKPiękne i BrodaczeRzeszówTak
083DARIUSZ KARNATMZMITEK TEAM NOWA DĘBANOWA DĘBATak
084Wiesław SzabatM-- AnnopolTak
085Sebastian SzpindaMBUT Biłgoraj Ultra Trail BiłgorajTak
086Kacper PopekMDobrawa Team RzeszówTak
087Tomasz Dąbrowski MHusaria Race Team Rzeszów Rzeszów Tak
088Jacek GrygielMZMITEK TEAM NOWA DĘBANowa DębaTak
089Barbara dorosz KPrzemyski Klub Biegacza Przemyśl Tak
090ŁUKASZ ZAWADZKIMNowosarzyńska Grupa BiegowaNowa SarzynaTak
091Jerzy BrzuszekMZMITEK TEAM NOWA DĘBANowa DebaTak
092Daniel SzpunarMHusaria Race Team RzeszówŁańcutTak
093Beata PiątekKUltra ŁańcutŁańcutTak
094Emil GorlowskiMŻelazna ŚwidnicaŚwidnicaTak
095MIECZYSŁAW CICHOWSKIMKRÓLEWSKIE PILZNOPilznoTak
096Roman BielówkaMGrodziska grupa biegowa \"Szalone żółwieBudy ŁańcuckieTak
097Paweł AugustynM--DąbrowicaTak
098Artur GaworMStalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaTak
099Rafał PopiołekMHusaria Race TeamRzeszówTak
100Waclaw CzwakielM--LeżajskTak
101Antoni SzczepanikMActive Team Brzóza KrólewskaBrzóza KrólewskaTak
102Cyprian SkoczekM--RzeszówTak
103Dariusz DelektaMdelnovaŁowiskoTak
104Dariusz MazurekMRzeszowskie Gazele i GepardyStalowa WolaTak
105Piotr ChodzińskiM--RzeszówTak
106Tadeusz KoziełMSzczęściarz BiegaRzeszówTak
107Janusz Wierzbicki M--SieniawaTak
108Bogdan AntoszM--SieniawaTak
109Marta PlutaKDzikie MustangiBrzeźnicaTak
110Sebastian KostrubałaM--Rzeszów Tak
111Maciej BrzanaMFINISZ RymanówRówneTak
112Agnieszka DziałoK--MielecTak
113Kuba PszenicznyM--MielecTak
114Elżbieta HyjekK--MielecTak
115Wojciech KuźmiczM--ŁańcutTak
116Jolanta Lipert KGrodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie Grodzisko Dolne Tak
117Artur Zdeb M--Rudnik nad Sanem Tak
118Paweł DąbekM--Rudnik nad SanemTak
119MARCIN ŁUKACZYKM--PRZEMYŚLTak
120Robert SzkodaMBUT Biłgoraj Ultra TrailBiłgorajTak
121Jan HulbójMNalepsi z NajlepszychRzeszówTak
122MONIKA MACH-WAŁAK--Głogów MałopolskiTak
123Kinga WalaniaKCentrum Animacji SpołecznejZabajkaTak
124Rafał BronhardMCentrum Animacji SpołecznejGłogów MałopolskiTak
125Daniel JakubowskiMCentrum Animacji Społecznej, TKKF \"SokóZabajkaTak
126Jacek PyrzakMCentrum Animacji SpołecznejRzeszówTak
127Piotr GierulaM--RzeszówTak
128Regina KrenzelK--RzeszówTak
129Krzysztof BałchanM--CZudecTak
130Przemysław SajMNowy Styl Group Running TeamNowa SarzynaTak
131Kinga KopećKZMITEK TEAM NOWA DĘBAKrzątkaTak
132Bogdan ZmitrowiczMZMITEK TEAM NOWA DĘBANowa DębaTak
133Elżbieta WalasKGdzie ta meta TrzebowniskoTak
134Małgorzata MarzecKStalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaTak
135Piotr KlusMPiękne i BrodaczeRzeszówTak
136Marcin WacławekM--TyczynTak
137Robert SkoczylasMSzare ŁosieRzeszówTak
138Moniia Garbarz KJarosławski Biegacz Tarnowiec Tak
139Przemysław FusMGrodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie Żołynia Tak
140Paulina WywłokaKSalcoGarminTeamWierzbnaTak
141Fabian MachniakM--Nowosielce Tak
142Zdzisław HasztoMNowosarzyńska Grupa BiegowaLeżajskTak
143Tomasz SzalachaM--Pogwizdów NowyTak
144Paweł OstrowskiMMożeDamRadęRzeszówTak
145Mariusz DominikM--BiłgorajTak
146DARIUSZ MIKOŚM--PRZEMYŚLTak
147Lech KACZORMPrzemyski Klub Walki Wręcz PrzemyślTak
148Mateusz ŻorniakMMega Fason SieniawaSieniawaTak
149Andrzej KołtuniewiczMwieś tańczy i biegaLublinTak
150Wojciech SzewcM--BielinyTak
151Paweł KrupaMStalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaTak
152Jacek MotykaMTimeKEEPERRopczyceTak
153Dorota SurmaczKSwimtri RzeszówRzeszówTak
154Władysław KorzeniowskiMPrzemyski Klub Biegacza Przemyśl Tak
155Marcin FlorekMMężczyźni św. JózefaPilznoTak
156Dominik SamojednyM--Raniżów Tak
157Łukasz WażnyM--Ruda RóżanieckaTak
158Ryszard SzpytMBUT Biłgoraj Ultra TrailBiłgorajTak
159Justyna SzpytKBUT Biłgoraj Ultra TrailBiłgorajTak
160Krystian RawskiMZwiedzanie przez BieganieHoryniec-ZdrójTak
161Zbyszek DorotaMRUN RUN OLESZYCEOLESZYCETak
162Jola DorotaKRUN RUN OLESZYCEOLESZYCETak
163Robert ŻabczyńskiM--Nowa DębaTak
164Marcin GutMSAFRANŁańcutTak
165Jerzy PrędkiMWybiegamy w przyszłośćHermanowaTak
166Adam SzymanikM--TarnogródTak
167Barbara Klimasz KRgigHermanowaTak
168Zbigniew Klimasz MRgigHermanowa Tak
169Damian SzwagierczakMDom Dziecka w SkopaniuSkopanieTak
170ROBERT KUBASMJarosławski BiegaczPRUCHNIKTak
171Wiesław SękMJarosławski Biegacz/Perfect Runner TeamPruchnikTak
172Justyna SiwanowiczKHDR Team Poland Kwiotka Tak
173Jacek Wegner MHDR Team Poland RybnikTak
174Dariusz BernaśMBUT Biłgoraj Ultra TrailBiłgorajTak
175Andrzej PsiukM--BiłgorajTak
176Marcin NitkiewiczMTASOWANIEŁańcutTak
177Katarzyna ŁagowskaK--MielecTak
178Dawid RośćM--RzeszówTak
179Grzegorz CzyżMGrupa Azoty-Automatyka TarnówBogumiłowiceTak
180Anna KusionKEkipa z TarnowaTarnówTak
181Adam MałekM--GiedlarowaTak
182Grzegorz WojtasikM--Stalowa WolaTak
183Łukasz OstrowskiM--MielecTak
184Marta OronowiczKJGB Sokół JarosławMuninaTak
185Marcin KrzywonosMPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWARozbórzTak
186Sławomir BździuchM--RzeszówTak
187Tomasz ChlebekMResoviaRzeszówTak
188Magdalena OrtylKZabiegani MielecMielecTak
189Barbara WiatrowiczKStalowowolski Klub BiegaczaNiezłomnychTak
190Tomasz OleśM--Borek Wielki Tak
191Tomasz LaskaMZawichost BiegaZawichostTak
192Marcin MatułaMAsseco Active TeamMarkiTak
193Arkadiusz StanioMAsseco Active TeamRzeszówTak
194Mirosław RejMM&T wyjadacze parówkówMielec Tak
195Tomadz LoncMM&T wyjadacze parówkówRzeszów Tak
196Jakub Józefczyk MFinisz Rymanów RymanówTak
197Dariusz KrólickiMFinisz RymanówRymanówTak
198Damian SuszekM--RzeszowTak
199Sebastian PlutaMDzikie MustangiBrzeźnicaTak
200Aleksander MroczkaMTeam SatelLeżajskTak
201Bartosz FilipińskiMSuperKlub BŁańcutTak
202Sebastian JuśkoM--Brzóza KrólewskaTak
203Magdalena BiczakK--Tarnów Tak
204Jacek BuszM--RzeszówTak
205Mateusz WilczyńskiMKLUB MATIEGO JEŻOWEJEŻOWETak
206Witold Wilczyński MKlub Matiego JeżoweJeżoweTak
207Justyna KopelK--KrakówTak
208GRZEGORZ RUTKOWSKIMKLUB MATIEGO JEŻOWEJEŻOWETak
209Piotr RóGMNajlepsi z NajlepszychRZESZÓWTak
210DOROTA RóGKNajlepsi z NajlepszychRZESZÓWTak
211Anna ŁapińskaKPrzemyski Klub BiegaczaBielskiegoTak
212Anna RogowskaK--RzeszówTak
213Rafał GrelaMRoweryRzeszów.plRzeszówTak
214Monika Rękosiewicz-TokarzKTkkf Sokół Głogów Małopolski Tak
215Paweł TokarzM--Głogów Małopolski Tak
216Michał BorysM--Tarnowiec Tak
217Justyna Kupras K--GiedlarkwaTak
218Wiesław KuprasM--GiedlarowaTak
219Piotr DudzińskiM--RzeszówTak
220Justyna KępaKRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówTak
221Beata KopećMTKKF SOKÓŁGłogów Młp.Tak
222Sebastian Frącz MTKKF SOKÓŁGłogów Młp.Tak
223Tomasz LibM--RakszawaTak
224Stanisław ŁuczakMNowa Sarzyna-CiechNowa SarzynaTak
225Andrzej PartykaMRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówTak
226Bogdan PotaczałaM--Brzóza KrólewskaTak
227Marek WonsMRunBabyRunRzeszówTak
228Kamil IndykMHusaria Race TeamRzeszówTak
229Dariusz BubaM--LeżajskTak
230Mateusz BanaśMKPP Jarosław IPA Przemyśl Wierzba Tak
231Anna RośćM--RzeszówTak
232Patrycja Malecka-Leń K--Rzeszów Tak
233Grzegorz SzczepańskiMMAJSTER Sport TeamRzeszówTak
234Krzysztof LasotaM--RzeszówTak
235Tomasz SmelaM--NiebylecTak
236Wojciech BlazowskiMMajster sport teamSanokTak
237Sebastian KulaMFC Laski Giedlarowa Tak
238ŁUKASZ KOZIOŁMFC LASKI STANYTak
239Jarosław BlachaM--BiłgorajTak
240Paweł GołąbekMZMITEK TEAM Nowa DębaKrzątkaTak
241Piotr KobylarzMRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówTak
242Marcin SprzęczkaM--Ostrowiec ŚwiętokrzyskiTak
243Michał KozakMbiegnijsercem.plJarosławTak
244Monika ZygmuntK--GiedlarowaTak
245Paweł ZygmuntM--Giedlarowa Tak
246Rober PiątekM--OstrówTak
247Jakub BednarzMDrużyna SzpikuZakopaneTak
248Tomasz KasperekM--LeżajskTak
249Łukasz DąbrowskiMBiłgoraj BiegaBiłgorajTak
250Łukasz CieślaM--ŻołyniaTak
251Marek HałasMPRO-RUNWrocławTak
252waldemar karuśM--ZadąbrowieTak
253Beata GudzKKlub Inżynieria BieganiaLubaczówTak
254Włodzimierz ForyśMULKS TrzcianaJasłoTak
255Stanisław SarzyńskiM--ŁańcutTak
256Wojciech WajdaMPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworskTak
257Roman PieszkoM--JarosławTak
258Robert SądejM--Nowa SarzynaTak
259Cezary MączkaM--GdańskTak
260Dawid HartlebM--RzeszówTak
261Lidia WoźniakK--RzeszówTak
262Magdalena Szymala - LipkaK--RzeszówTak
263Kamil BauerM--Tak
264Anna KobylarzK--ChorzelówTak
265Robert KobylarzM--ChorzelówTak

Wspierają nas