Lista Startowa Nordic Walking

NR Imię i nazwisko Płeć Grupa Miejscowość Obecność na Imprezie Integracyjnej Płatność za bieg
001Barbara Pater-StecK--RzeszówTakTak
002Andrzej SłobodzianMGB Na Zdrowieulica Tysiąclecia, 22TakTak
003BEATA TRĘTOWICZKKKNWkolbuszowaTakTak
004Wioletta MałodobryKKolbuszowski Klub NWKolbuszowa GórnaTakTak
005Andrzej MałodobryMKolbuszowski Klub NWKolbuszowa GórnaTakTak
006Kazimierz MuskusMKlub NW \"Włóczykije\" LeżajskNieTak
007Małgorzata StefańskaKKlub NW \"Włóczykije\"LeżajskNieTak
008Elżbieta TrojanKKlub NW \"Włóczykije\"LeżajskNieTak
009Mirosław MoczarskiMKlub NW \"Włóczykije\"LeżajskNieTak
010Maciej GuzowskiMKlub NW \"Włóczykije\"LeżajskNieTak
011Elżbieta KuźmaKKlub NW \"Włóczykije\"LeżajskNieTak
012Małgorzata LatuszekKKlub NW \"Włóczykije\"LeżajskNieTak
013Bogdan LatuszekMKlub NW \"Włóczykije\"LeżajskNieTak
014Zofia KołodziejKKlub NW \"Włóczykije\"LeżajskNieTak
015Elżbieta WęglarzKKlub NW \"Włóczykije\"LeżajskNieTak
016Irena UrbanKKlub NW \"Włóczykije\"LeżajskNieTak
017Marzena KopećK--RzeszówTakTak
018Marek PasierbMNzKrzyżanowskiego 6/3NieTak
019Małgorzata WojasK--Grodzisko Nowe, 175NieTak
020Marta CzaplaK--LeżajskNieTak
021Jan RzucidłoM--RzeszówNieTak
022Małgorzata KubiszynKKresowianie Wólka Krowicka, 142TakTak
023Małgorzata SzczepanikK--Brzóza Królewska, 420TakTak
024Justyna Sołek K--Leżajsk NieTak
025Mirosław KubiszynMKresowianie Wólka Krowicka, 142TakTak
026Marta TabakaK--Sokołów MałopolskiNieTak
027Krystyna StygaKKolbuszowski Klub Nordic WalkingKolbuszowaTakTak
028Irena RykałaKKresowianieKrowica HołodowskaTakTak
029Wiesława KubiszynKKresowianieLubaczówTakTak
030Tadeusz KubiszynMKresowianieLubaczówTakTak
031Wiesław BaćM--RacławówkaNieTak
032Agnieszka Łobaczewska MiaraK--PrzeworskNieTak
033Marta PelsK--ZarzeczeNieTak
034Magdalena MendykK--LeżajskTakTak
035Andrzej MendykM--LeżajskTakTak
036Adam MarzecM1 Batalion Strzelców PodhalańskichRzeszówNieTak
037Dorota RejmanKUKS Siedleszczany TarnobrzegNieTak
038Tomasz WojtowiczMRETURN WIDACZ WIDACZ NieTak
039Barbara KrawiecK--Dębno 284, NieTak
040Barbara CzerwonkaK--Debno245NieTak
041LESZEK NOWAKM--Stobierna NieTak
042DOROTA NOWAKK--Stobierna NieTak
043Iwona KawalecK--HermanowaNieTak
044Małgorzata WłodykaK--WyżneNieTak
045Filip Rejman MUKS Siedleszczany TarnobrzegNieTak
046Kinga MajcherK--JagiełłaNieTak
047Katarzyna KrupińskaK--LeżajskTakTak
048Adam KrupińskiM--LeżajskTakTak
049MAŁGORZATA KILIANK--Górska, 49aTakNie
050Dominik DuszaMGym HeroTrzciana, 279NieTak
Dodatkowe Zapisy - Lista Rezerwowa
051Janina BrylKGrupa KresdyMłodówTakNie
052Jacek MatuszekM--Dabrowa Gornicza NieNie
053Renata KrawiecK--AdamówkaNieTak