Lista Startowa Dycha Kozi Borek - lista zamknięta

NR Imię i nazwisko Płeć Grupa Miejscowość Płatność za bieg
001Paweł FerfeckiMKolbuszowski Klub Nordic WalkingRopczyceTak
002Beata GapKNOWOSARZYŃSKAGRUPABIEGOWANowa SarzynaTak
003Ewa LoryśKActiveTeam Brzóza KrólewskaBrzóza KrólewskaTak
004Roksana HaratykKDzikie Mustangi Sędziszów Młp. Tak
005Kamil ŻelazkoMHusaria Race TeamRzeszówTak
006Katarzyna PartykaK--Sokołów MałopolskiTak
007Natalia WrzosK--Wólka Niedźwiedzka Tak
008Paweł WrzosM--Wólka Niedźwiedzka Tak
009Ewelina WawrzaszekK--Brzóza KrólewskaTak
010Natalia JuśkoKOne wayBrzóza KrólewskaTak
011Andrzej TabakaM--Wólka Niedźwiedzka Tak
012Roman KwokaM--Bobrówka Tak
013Waldemar TokarzM--PaszczynaTak
014Mateusz SzkołaM21daplot/aktywny PruchnikPruchnikTak
015Aleksandra MalikKRzeszowski HasaczRzeszówTak
016Adam RogalaM--NiskoTak
017Dariusz BroniecM--Zawada k/ TarnowaTak
018Sylwia WiatrK--Łęg TarnowskiTak
019Agnieszka Pabian K--Niedomice Tak
020Łukasz WojtuńM--POGWIZDÓW NOWYTak
021Urszula RzeszutekKGdzieTaMetaNIENADOWKATak
022Wiesław PiechowskiMMój pierwszy razBrzóza KrólewskaTak
023Ewelina Sobczyk- ForjaszKRunBabyRunRzeszówTak
024Honorata TrynieckaKgrodziska grupa biegowa szalone żółwieŻołyniaTak
025Szymon MendykM--RzeszówTak
026Mariusz MarutMBiałe wilkiWola RaniżowskaTak
027Sławomir ZielińskiM--Rzeszów Tak
028Anita ProkopciówK--sanokTak
029Przemysław OleksyKRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówTak
030Agata SzczotkaKJAROSŁAWSKI BIEGACZ JarosławTak
031Sławek WojtasMTomaszowska Grupa BiegowaTomaszów LubelskiTak
032Marta MałkaKTomaszowska Grupa BiegowaTomaszów LubelskiTak
033Bartłomiej KoperMTomaszowska Grupa BiegowaTomaszów LubelskiTak
034Anna Biniaś PastusiakK--NasutówTak
035Marek UrbanMPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPrzeworskTak
036Urszula NowickaKŁtcŁańcutTak
037Tomasz NowickiMLtcRakszawa Tak
038Michał StarzecMPrzeworska grupa biegowaPrzeworskTak
039Marek KrzyśkoM--Nowa Wieś Tak
040Marta TabakaKSokołów TeamSokołów MałopolskiTak
041Jadwiga StadnikK--Majdan GolczańskiTak
042Małgorzata WojtowiczKTomaszowska Grupa BiegowaTomaszów Lubelski Tak
043Mariusz MachośMTomaszowska Grupa Biegowa Tomaszów Lubelski Tak
044Katarzyna KrupińskaK--LeżajskTak
045ADAM KrupińskiM--LeżajskTak
046Krzysztof MendykM--LeżajskTak
047Mirosław TurzaMKresowianieDachnówTak
048Krystian KuczynskiM5BSPPrzemyslTak
049Krzysztof ZajaczkowskiM5 BSPDUBIECKOTak
050Daniel GmiterekM--RzeszówTak
051Damian Zakrzacki M5 bsp Rokietnica Tak
052Krzysztof MłynarskiMStalowowolski Kub BiegaczaTarnogóraTak
053Maciej BemMKresowianieDachnów Tak
054Janusz MroczekMamatorNowa SarzynaTak
055Karolina MroczekKamatorNowa SarzynaTak
056Małgorzata PielaKGrodziska Grupa Biegowa Szalone ŻółwieGrodzisko DolneTak
057Aleksandra DąbrowskaK--RzeszówTak
058Katarzyna RyśKPrzemyski Klub BiegaczaOlszanyTak
059Bartlomiej TomakaM--RzeszowTak
060Agnieszka TomakaK--RzeszowTak
061Grzegorz WójsMStalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaTak
062Paweł KosiorM--Ostrowiec ŚwiętokrzyskiTak
063Grzegorz BożekMTeam SatelLeżajskTak
064Monika GaworKStalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaTak
065Piotr DrągM--Polna8CTak
066Danuta CzwakielK--LeżajskTak
067Małgorzata POŁUDNIAKK--ChmielnikTak
068Martyna SzczepanikK-- Brzóza KrólewskaTak
069Beata StreitKBiegomania LubaczówTak
070Konrad MorawskiMRUN RUN OleszyceOleszyceTak
071Monika PicurKBiegomaniaLubaczówTak
072Magdalena DelektaK--ŁowiskoTak
073Arkadiusz BaranMHusaria Race TeamBobrowniki WielkieTak
074łukasz zającMbrakStalowa WolaTak
075Stanisław HrymakM--LubaczówTak
076Małgorzata KorzeniowskaKPrzemyski Klub Biegacza PrałkowceTak
077Jerzy OczośM--ChmielnikTak
078Tomasz ŻurawskiMPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPrzeworskTak
079Grzegorz JarosiewiczM--Nowa SarzynaTak
080Anna ZychK--LublinTak
081Paweł HawroM--PrzeworskTak
082Piotr PrzywaraMMtu Aero Engines PolskaBudy GłogowskieTak
083Joanna KuryłoKPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworskTak
084Gabriela BazeraK--Głogów Młp. Tak
085Agnieszka LechK--PrzemyślTak
086Józef RojekM--RopczyceTak
087Jerzy WiaterMWybiegamy w przyszłość HermanowaTak
088Stefan SłowikMWybiegamy w przyszłość TyczynTak
089JAN SłowikMWybiegamy w przyszłość Hermanowa Tak
090Miłosz PleskaczM--Ustrzyki DolneTak
091Robert Jargiło MStalowowolski Klub Biegacza Jastkowice Tak
092Szczepan NiemiecMRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówTak
093Robert FilaM--Stalowa WolaTak
094Mariusz NyczMActive Team Brzóza KrólewskaBrzóza KrólewskaTak
095Konrad LeśkoM--PalikówkaTak
096Marcin LeśkoM--PalikówkaTak
097Monika MirekKCSWiSLeżajskTak
098Tomasz MirekMCSWiSLeżajskTak
099Maciej JędruchówM--Nowa WieśTak
100Marcin GancarskiMNowy Styl Group Running TeamLublaTak
101Justyna MartowiczK--SanokTak
102Paweł StaszowskiM--PruchnikTak
103Ala SkoczylasKSzare ŁosieRzeszówTak
104Witold KuraszM--PruchnikTak
105Jolanta GrzesikKTomaszowska grupa biegowaTomaszów LubelskiTak
106Aleksander SkoczylasMSzare ŁosieRzeszówTak
107Andrzej CisekMRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszów Tak
108Łukasz KotMRzeszowskie Gazele i GepardyRejtanaTak
109Krzysztof OsiniakMGrupa Biegowa Na ZdrowieSokołów Młp.Tak
110Tomasz PikułaMSKBStalowa WolaTak
111Małgorzata SiembidaKStalowowolski Klub BiegaczaBorkiTak
112Małgorzata MichnoKJarosławski BiegaczPełkinieTak
113Andrzej MichnoMJarosławski BiegaczPełkinieTak
114Aldona Bocek-TelkaKGrodziska Grupa Biegowa Szalone ŻółwieGrodzisko Dolne Tak
115Agata SarnaKwkurw_teamTyczynTak
116Piotr WójtowiczM--RzeszowTak
117Agnieszka KędraK--RzeszówTak
118Bogusław ŚwiątekM--ul. WałowaTak
119Joanna ŚwiątekK--BrzeźnicaTak
120Dorota Tabin·DzikiKCswiS w LeżajskuLeżajskTak
121Iwona DmitrowskaKCSWiS LeżajskLeżajskTak
122Barbara SkrzypczakKStalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaTak
123Arkadiusz BożekM--MielecTak
124Marcin ŻaczekMRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówTak
125Sylwester BabulaMDom Dziecka w SkopaniuSkopanieTak
126Ewa BabulaKDom Dziecka w SkopaniuSkopanieTak
127Patryk Kawecki MDom Dziecka w SkopaniuSkopanieTak
128Małgorzata PasekKDom Dziecka w SkopaniuSkopanieTak
129Adrian HarasimowiczM--RzeszówTak
130Katarzyna HarasimowiczK--RzeszówTak
131Bartłomiej SmacznyM--MielecTak
132Grzegorz MiazgaMOMK SmoczkaMielecTak
133Janusz HamryszczakMPrzemyski Klub BiegaczaPrzemyślTak
134Beata HamryszczakKPrzemyski Klub BiegaczaPrzemyślTak
135Łucja KosińskaK--BrzeźnicaTak
136Janusz WojtaśM--SarzynaTak
137Tomasz BudajM--MielecTak
138Magdalena RosaKlubelskibiegacz.pl TeamKrępiec Tak
139Aneta BródKZabiegani RopczyceRopczyceTak
140Michał WiethyM--RzeszówTak
141Paweł FlorczakMAsseco Active TeamRzeszówTak
142Mirosław LeniartMAsseco Active TeamRzeszówTak
143Maciej TadlaMAsseco Active TeamRzeszowTak
144Marcin RusinMAsseco Active Team RzeszówTak
145Monika Rychlak-BożekKStalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaTak
146Berta StępkowskaKCENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLublinTak
147Stanisław MłynarskiMStalowowolski Klub BiegaczaZarzeczeTak
148Przemysław PakułaM--RzeszówTak
149Adam SokółM--RzeszówTak
150Agnieszka KamińskaK--CzudecTak
151Janusz MokrzyckiMWichura JarosławJarosławTak
152Marek PłocicaMWichura JarosławJarosławTak
153Agnieszka ĆwikłaKWichura JarosławJarosławTak
154Jerzy OstafińskiMWichura JarosławJarosławTak
155Wojciech SkrzypekMWichura JarosławJarosławTak
156Monika KaczorK--RzeszówTak
157Roberto AgazziM--RzeszówTak
158Małgorzata Chuchla-PeckaKRunbabyrunRzeszówTak
159Maciek WyskielMRunbabyrunDynówTak
160Daniel PelsM--Zarzecze Tak
161Tomasz BajMCSWiS LeżajskStare MiastoTak
162Wojciech MaluszczakM--LeżajskTak
163Grzegorz CzechM--LeżajskTak
164Patryk Marszałek M--Rzeszów Tak
165Agnieszka PartykaKRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówTak
166Katarzyna SzlachtaKRunBabyRunChmielnikTak
167Barbara Nicgorska-KruczekKRunBabyRunRzeszówTak
168Jarosław CyrekMAsseco Active TeamRzeszówTak
169Bartłomiej TelegaM--PrzeworskTak
170Arkadiusz MagdaM--KrzemienicaTak
171Krzysztof ŁuszczycM--RzeszówTak
172Anna ŁuszczycK--RzeszówTak
173Dariusz PaczochaMNowa Sarzyna-CiechNowa SarzynaTak
174Adam KopaczM--Nowa SarzynaTak
175Piotr KopaczM--Jelna Tak
176Magdalena ArtymKPrzemyski Klub Biegacza PrzemyślTak
177Maciej SołekM--SanowaTak
178Filip SołekM--LeżajskTak
179Grzegorz ObroślakMTraper-Biegomania LubaczówLubaczówTak
180Adrian RudawskiM--RzeszówTak
181Rafał NowakMPizza TeamBrzóza KrólewskaTak
182Grzegorz WarenicaMNowosarzyńska Grupa BiegowaLeżajskTak
183Zofia TuroszK--LeżajskTak
184Stanisław ŚwistM--WyrębyTak
185JERZY CIELAKM--paszczynaTak
186Anna Rawska- SmieciuchKBiegomania LubaczówLubaczówTak
187Małgorzata MłodzińskaKBiegomania LubaczówLubaczówTak
188Marcin ZawadzkiMSzczawny Trzmiel Team LubeniaTak
189Grzegorz BuczkoMBiegomania LubaczówLubaczówTak
190Paulina SerafinKRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówTak
191Wiesław CybulakMAlecoPrzychojecTak
192Marian KamińskiMAlecoPrzychojecTak
193Jerzy SidorM--RzeszówTak
194Anna SidorK--KrakówTak
195Krzysztof KłosM--GwizdówTak
196Bartłomiej KłosM--GwizdówTak
197Natasza StaniakK--RzeszówTak

Wspierają nas