Biesiada – lista

  1. Przemysław Pączka
  2. Jurek Dąbek
  3. Barbara Łuczak-Pokój
  4. Paweł Łuczak- Pokój
  5. Piotr Stasiowski
  6. Iwona Stasiowska
  7. Jakub Szczech
  8. Paulina Szczęch
  9. Grzegorz Rogowski
  10. Ewa Rogowska
  11. Marcin Szwedo
  12. Iwona Szwedo
  13. Julia Szczepańska
  14. Tomasz Mlost
  15. Bogdan Latuszek
  16. Małgorzata Latuszek
  17. Sabina Suchowiecka
  18. Edyta Oleś-Ferfecka
  19. Paweł Ferfecki
  20. Roksana Haratyk
  21. Szczepanik Antoni
  22. Beata Gap
  23. Kinga Walenia
  24. Rafał Bronhard
  25. Elżbieta Ogłuszka
  26. Michał Ogłuszka
  27. Patrycja Malecka – Leń
  28. Przemek Pakuła
  29. Beata Trętowicz
  30. Andrzej Błądek
  31. Joanna Zygmunt
  32. Marek Oleksak
  33. Wioletta Małodobry
  34. Marta Małka
  35. Monika Wojdon
  36. Robert Skoczylas
  37. Regina Krenzel
  38. Pawel Malek
  39. Joanna Olekszyk
  40. Barbara Dorosz
  41. Katarzyna Ryś
  42. Maria Stefańska
  43. Ireneusz Stefański
  44. Marek Fedio
  45. Jacek Amarowicz
  46. Jarosław Ścibor
  47. Krzysztof Zajączkowski
  48. Marian Zakrzacki
  49. Krystian Kuczyński
  50. Krystian Szkulski
  51. Katarzyna Ryś
  52. Adam Kopacz
  53. Ryszard Dryps
  54. Małgorzata Piela
  55. Anna Rząsa
  56. Robert Rząsa
  57. Małgorzata Wojtowicz
  58. Mariusz Machoś
  59. Waldemar Wieścior
  60. Jolanta Grzesik
  61. Marta Pączka
  62. Paweł Drąg
  63. Elżbieta Kuźma
  64. Ewa Lasocińska
  65. Zbigniew Simko
  66. Małgorzata Stefańska
  67. Mirosław Moczarski
  68. Lucyna Bednarz
  69. Leszek Podubny
  70. Bogusław Niemczyk
  71. Elżbieta Węglarz
  72. Zofia Kołodziej
  73. Irena Urban
  74. Bożena Pokrywka
  75. Bożena Rogowska
  76. Jerzy Garbacki
  77. Elżbieta Włodarczyk
  78. Krystian Podubny
  79. Janusz Mokrzycki
  80. Marek Płochca
  81. Agnieszka Ćwikła
  82. Jerzy Ostafiński
  83. Wojciech Skrzypek
  84. Zbyszek Młynarski
  85. Krystian Szkurski
  86. Zbyszek Turosz
  87. Celina Turosz
  88. Dominik Rup
  89. Grzegorz Warenica
  90. Jacek Kozaczuk
  91. Robert Sych
  92. Zofia Staroń
  93. Jolanta Kania
  94. Magdalena Mendyk
  95. Andrzej Mendyk
  96. Szymon Mendyk
  97. Katarzyna Mendyk
  98. Grażyna Krawczak
  99. Marian Krawczak
  100. Andrzej Małodobry
  101. Tomasz Dąbrowski
  102. Aleksandra Dąbrowska
  103. Piotr Kopacz
  104. Bartek Szpilka
  105. Artur Jędrych
  106. Anna Psuj
  107. Małgorzata Korzeniowska
  108. Władysław Korzeniowski
  109. Mateusz Ryś
  110. Edyta Mul
  111. Grzegorz Mleczko
  112. Łukasz Łańcucki
  113. – 130.WOLONTARIUSZE

Osoby  z listy mają pierwszeństwo jeżeli okaże się że osoby z listy są nieobecni na salę będą mogły wejść osoby nie zapisane najwcześniej o godzinie 19. Obecność będzie sprawdzana przy wejściu, będzie wydawany bilet który należy posiadać przy opuszczaniu budynku.