Sprawy organizacyjne – Uwaga ważne !!!

Kilka ważnych informacji:

 1. Nie wbijajcie na ślepo w GPS punktu docelowego , zaufajcie trochę własnemu instynktowi bo możecie się przejechać po polach nie do końca przystosowanych do waszego pojazdu 🙂
 2. Parking jest jeden nie dojedziecie pod same drzwi Dworu Szlacheckiego, ten przywilej jest tylko zarezerwowany dla organizatorów i celebrytów , jeżeli się ktoś takowym uważa może spróbować, ale szeryf będzie czuwał 🙂
 3. Będziecie mieli do pokonania 700m od parkingu przy stadionie do Dworu Szlacheckiego, traktujcie to jako mała rozgrzewkę 🙂
 4. Osoby które pozostaną na biesiadę będą mogły po godzinie 14,30 przestawić swoje auta na parking Dworu Szlacheckiego .
 5. Do dyspozycji biegaczy będą toalety na zewnątrz – 2 szt. oraz wewnątrz Dworu – 2szt. oraz dwa prysznice.
 6. Przebierać możemy się przy depozycie lub w dwóch pokojach ( damskim i męskim) .
 7. Biuro zawodów mieści się w namiocie za Dworem.
 8. Start i Meta zlokalizowana będzie na drodze dojazdowej na wysokości fontanny Nefretete 🙂
 9. Dekoracja zawodników odbędzie się przed wejściem do Dworu.
 10. Każdy zawodnik otrzyma w pakiecie z numer startowy, chip, buff, folię NRC, kupon na posiłek ( bogracz), kupon na ognisko na którym samodzielnie upiecze kiełbaskę ( chleb, herbata, kawa, przyprawy), kupon na grzańca, dodatkowo osoby zostające na Biesiadę, zaproszenie imienne bez którego nie wejdą na salę.
 11. Miejsca na biesiadzie będą oznaczone bilecikami imiennymi.
 12. Na placu przed budynkiem w dwóch altankach będzie prowadzona zbiórka na rzecz WOŚP oraz African Music School , za wolny datek w określonej minimalnej wysokości  będzie można skosztować przepysznej szarlotki, oraz innych wypieków, będzie również smalczyk , ogóreczek i swojskie pieczywo, przepijemy to cytrynówką i miętówka 😉
 13. Po dekoracji zostanie przeprowadzone losowanie nagród dla uczestników biegu.
 14. Na dziedzińcu Dworu podczas trwania zawodów stać będzie zaprzęg konny z bryczką, którym będzie można się przejechać po okolicy  za dodatkową opłata od osoby.
 15. Z uwagi na brak śniegu kulig jest odwołany, osoby które opłaciły przejażdżkę będą mogły w zamian przejechać się bryczką lub skosztować nalewek serwowanych przez Dwór Szlachecki, podczas Biesiady.
 16.  Restauracja Dworu będzie czynna i do godziny 14 będzie można zjeść np. dziczyznę , po tej godzinie z uwagi na przygotowanie sali do biesiady przebywanie w niej nie będzie możliwe, z wyłączeniem baru.
 17. Osoby które zarezerwowały nocleg a nie opłaciły biesiady nie będą mogły przebywać na głównej sali podczas jej trwania.
 18. Do dyspozycji będzie bus 7 osobowy za cenę 50zł od kursu na odległości do 15 km ( dla uczestników biesiady)
 19. Osoby odpowiedzialne za prawidłowy przebieg zawodów i biesiady będą zaopatrzone w identyfikatory przypięte na wysokości wzroku .